P51-200-A-U-I12-20MA datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    P51-200-A-U-I12-20MA
  • Описание
    SSI Technologies P51-200-A-U-I12-20MA Accuracy: ?±0.5% Operating Pressure: 200 PSI Operating Temperature: -40?°C ~ 105?°C Output: 4 ~ 20mA Package / Case: Stainless Steel Port Size: Female, 0.4375" (11.1125mm) Hole, Flush Pressure Type: Absolute Series: MediaSensor?„? Termination Style: Cable 1' Voltage - Supply: 8 V ~ 30 V